الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
19 - جمادى الأول - 1442 هـ
03 - 01 - 2021 مـ
۱۴-دی-۱۳۹۹ه.ش.
10:13 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=341470

و خواهید دانست من از راستگویانم و سرانجامِ هر جبار كينه‌توزى، نوميدی و حرمان و خسران ‌است...

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر رسول الله محمد و تمام مؤمنانِ یاری‌دهنده‌ی محمد.
ای کسانی که درباره واکسن شرکتِ آمریکایی-آلمانیِ فایزر و تمام واکسن‌هایی سؤال می‌کنید که پزشکان برای ویروس کرونا ساخته‌اند، هر مدد جدیدی که به دنبال ویروس کرونا می‌آید عذاب شدیدتری است و خداوند برای هر کافر متکبر لجوج افزون‌تر از این دارد.
یادآوری کرده و می‌گویم: سلام خدا و رحمت و برکات او بر تمام پرسشگرانی که از سراسر جهان، در پی پیروی از دعوتگر حق پروردگارشان هستند. گمان می‌کنم فتوای من درباره واکسن فایزر و تمام واکسن‌‌هایی که بشریت [برای ویروس کرونا] ساخته است به وضوح خورشیدی است که در پهنه آسمان می‌درخشد. ما در تمام بیاناتی که درمورد عذاب خفیف خداوند نوشتیم
تا از دعوتگر الهی و خلیفه‌ی او بر جهانیان، بنده خدا، امام مهدی ناصر محمد یمانی، پیروی کنید؛ از آن فتوا یاد کرده‌ایم، عذابی که شما آن را ویروس کرونا می‌نامید، درحالی‌که کرونا تنها یک بیماری واگیر نیست، بلکه عذاب الهی است.
لذا از آنجایی که به یقین می‌دانم این عذابی از نزد خداوند، پروردگار عالمیان است، پس با کلمات تامه الهی همه شما را به چالش می‌کشم که اگر می‌توانید برای عذاب خدا، واکسن پیدا کنید، هم برای آنچه که ویروس کرونا می‌نامید و هم مدد جدید که به دنبال آن آمده است و رده‌های بیشتر بعدی. چیزی را نمی‌شناسم که بتواند این بیماری و آسیب را از سرتان برداشته و یا آن را تغییر داده و دگرگون کند، مگر اینکه از عذاب الهی
، به‌سوی خدا بگریزند و با دعایی حقّ، تنها او را، بدون این که شریکی برایش قائل شوند، بخوانند. و از آنجایی که این، عذابی است که در آیات محکم کتاب، قرآن عظیم، آمده است؛ اگر راست می‌گویید، هریک آنچه را خدای خود می‌دانند، به جای «الله» بخوانند تا این ناراحتی و شدّت و بیماری را که عذابی الهی است، از سرشان بردارد. نه واکسن فایزر و نه واکسن‌‌هایی که مسلمانان و کافران می‌سازند، قادر نیست این عذاب را از آنان بردارد و بدانید که عذاب‌های الهی که در کتاب آمده‌اند، فرقی ندارد از عذاب‌های خفیف باشند یا عذاب بزرگ و اکبر، با کمک اسباب و وسایل، هر چه که باشد، قابل رفع نیستند و در آخر، تمام راه‌ها بر شما بسته خواهد شد و تنها راهی که می‌ماند، تضرع و دعا به درگاه خداوند یکتا و بی‌شریکی است که پروردگار من و شماست.
اگر می‌خواهید مسلمانان و تمام مردم عالم را نجات دهید، بر شماست که بیانی را که در تاریخ ۲۶ رمضان ۱۴۴۱ هجری [منطبق با ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ه.ش.] با عنوان:
«ویروس کرونا و بیان جداکننده حق از باطل، بیانی که بیهوده و شوخی نیست» نوشتیم، به صورت گسترده، منتشر کنید. در آن بیان، فتوایی از جانب خداوند الرحمن، در همان روز آمده است. در آن روز، در رؤیای حقی از نزد پروردگار عالمیان در حین خواب ماه رمضان، فتوا آمد که در بیانی که امروز نوشتم، شفای آنچه که در سینه‌هاست، آمده است. یعنی، آن بیان حاوی معجزه‌ی شفا از نزد پروردگار عالمیان است، شفایی بدون واکسن یا دارو؛ تا
به امر الهی، هر کس هلاک مى‌شود، از روى برهانی روشن و با بینه و آگاهى هلاک شود و هر کس زنده می‌ماند، از روى برهانی روشن و بینه باشد. من این کار را سرخود نکردم و منتظر مانده و خواهیم دید، آیا امام مهدی ناصر محمد یمانی راست می‌گوید یا از دروغگویان است؟ و حکم با خداوند است که به حقّ میان من و مجرمان، هر متکبر جبار كينه‌توزی، داوری می‌کند که او بهترین داور است، فتح و پیروزی خواستند و نصیب هر ستمگر جبار حسرت و حرمان است [اشاره به آیه کریمه سوره ابراهیم: وَاسْتَفْتَحُوا وَخَابَ كُلُّ جَبَّارٍ عَنِيدٍ ﴿۱۵﴾]. از مکر خداوند، چیزهایی خواهند دید که به هیچ‌وجه گمانش را هم نمی‌کردند و هر کسی سهمی از عذاب خواهد داشت؛ مگر اولیای خدا، که نه ترسی دارند و نه غمگین می‌شوند! [اشاره به آیه کریمه سوره یونس: أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّـهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿۶۲﴾].
وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.

اقتباس المشاركة 341512 من موضوع سِلسِلة بيانات فَيروس كورونا وسِرّه المَكنون ..

- 13 -
الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
19 - جمادى الأولى - 1442 هـ
03 - 01 - 2021 مـ
10:13 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=341470

ولسوف تعلمون إنّا لصادقون؛ وخاب كلُّ جبّارٍ عنيد..

بسم الله الرحمن الرحيم والصلاة والسلام على رسول الله محمد، وكلّ مؤمنٍ ناصر مُحمدٍ
ويا معشر السائلين في شأن لقاح فايزر للشركة الأمريكيّة والألمانيّة وكافّة لقاحات أطباء البشر لفيروس كورونا، وكلّ مددٍ يتلوه جديدٌ فهو ذو بأسٍ شديد، فلدى الله مزيدٌ لكلّ كفّارٍ عنيد.

وأذكّر وأقول: سلامُ الله عليكم ورحمته وبركاته يا معشر السائلين الذين يريدون أن يتّبعوا الداعي الحقّ من ربّهم من مختلَف أنحاء العالمين، إنّي أظن فتواي واضحة وضوح الشمس في كبَد السماء في شأن لقاح فايزر وكافّة لقاحات البشر، وذكَرنا لكم الفتوى في كافّة البيانات التي كتبناها في شأن عذاب الله الأدنى بما يسمّونه فيروس كورونا (وما هو بكورونا مجرّد وباءٍ بل عذابٍ من الله) ليتّبعوا داعي الله وخليفته على العالمين عبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.

فبِما أنّي أعلم عِلم اليقين أنه عذابٌ من الله ربّ العالمين فإنّي أتحدّاهم بكلماتِ الله التّامات أن يجدوا لهم لقاحاً من عذاب الله (لِما يسمونه فيروس كورونا، والمَدَد الجديد، ويزيد) فلن يجدوا لهم من يكشف عنهم الضُرّ ولا تحويلاً عنهم إلا الدّعاء الحقّ بالفرار إلى الله من عذاب الله فيدعونه وحده لا شريك له، فبِما أنه عذابٌ في مُحكَم الكتاب القرآن العظيم فكلٌ يدعو إلهه من دون الله فليكشِف عنهم بأساء وضرّاء العذاب إن كنتم صادقين، فلن يكشفه عنهم لقاح فايزر ولا لقاح كلّ مسلمٍ وكافرٍ، واعلموا علم اليقين أن عذاب الله في الكتاب سواء الأدنى أو الأكبر لا تكشفه الأسباب مهما كانت فأخيراً سوف تتقطع بِكم الأسباب إلا التضرّع والدعاء إلى الله وحده لا شريك له ربّي وربّكم.

فإن كنتم تريدون إنقاذ المسلمين والعالمين فعليكم بتكثيف نشر البيان الذي كتبناه في تاريخ: ( 26 - رمضان - 1441 هـ ) بعنوان:
( فيروس كورونا والبيان الفصل وما هو بالهزل.. ) انتهى.
(https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=329951)

ففي ذلك البيان جاءت فتوى من الرحمن في نفس اليوم؛ في ذلك اليوم في الرؤيا الحقّ من ربّ العالمين؛ في منام الصيام أنّ البيان الذي كتبته اليوم فيه شفاءٌ لِما في الصدور، فهذا يعني أنّ فيه معجزة الشفاء من ربّ العالمين من غير لقاحٍ ولا دواءٍ ليهلِك من هلَك عن بيّنة ويحيَى من حيّ عن بينةٍ بأمرٍ من الله، وما فعلت ذلك عن أمري، وسوف ننظر ونرى أصَدَق الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أم كان من الكاذبين؟ والحُكم لله يفتح بيني وبين المجرمين بالحقّ؛ كلّ متكبّرٍ جبّارٍ عنيد وهو خير الفاتحين، واستفتحوا وخاب كلّ جبّارٍ متكبّرٍ عنيد، ولسوف يجدون من مكر الله ما لم يكونوا يحتسبون، فلكلٍّ نصيبٌ من العذاب إلا أولياء الله فلا خوف عليهم ولا هم يحزنون.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.