امام مهدي ناصر محمد اليماني
24 - ربيع الآخر - 1445 هـ
08 - 11 - 2023 مـ
۱۶ – آبان – ۱۴۰۲ ه.ش.
04:33 صبح
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأم القُرى)

[لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=433455

خداوند با پنج‌هزار فرشته صف‌شکن، سپاه مؤمنان برای آزادسازی فلسطین را یاری داده‌است...

به نام خداوند واحد قهار،
خدایی که تکاوران ورزیده‌ی تبه‌کار صهیونیست و دیگر تکاورانی که از مناطق مختلف جهان آمده‌اند را با پنج‌هزار ملائکه‌ی صف‌شکن [و یا عده بیشتری از لشکریانش، هرطور که اراده بفرماید] درهم می‌کوبد، همانا که قدرت خداوند در مجازات و درهم‌کوبیدن مجرمانی که اولیا و یاور شیاطین هستند [چه در نبرد «غزّه‌ی مکرمه» و چه دیگر نبردهای مؤمنان] بیشتر و عذابش دردناک‌تر است. این وعده‌ی الهی به مجاهدان مؤمن و صبوری است که به‌حق از خود و دین و سرزمینشان و از مقدسات الهی دفاع می‌کنند، همانا که خداوند متجاوزان را دوست ندارد. لشکریان آسمان‌ها و زمین از آن خداوند است و با آنها در برابر متجاوزان، به متقیان یاری می‌رساند، به‌درستی که خداوند خلف وعده نمی‌کند. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{بَلَىٰ ۚ إِن تَصْبِرُوا وَتَتَّقُوا وَيَأْتُوكُم مِّن فَوْرِهِمْ هَٰذَا يُمْدِدْكُمْ رَبُّكُم بِخَمْسَةِ آلَافٍ مِّنَ الْمَلَائِكَةِ مُسَوِّمِينَ ‎﴿١٢٥﴾‏ وَمَا جَعَلَهُ اللَّهُ إِلَّا بُشْرَىٰ لَكُمْ وَلِتَطْمَئِنَّ قُلُوبُكُم بِهِ ۗ وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِندِ اللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَكِيمِ ‎﴿١٢٦﴾‏ لِيَقْطَعَ طَرَفًا مِّنَ الَّذِينَ كَفَرُوا أَوْ يَكْبِتَهُمْ فَيَنقَلِبُوا خَائِبِينَ ‎﴿١٢٧﴾} صدق الله العظيم [سورة آل عمران].
ای سپاه مومنان برای آزادسازی فلسطین، ای «توفان مسجد الاقصی»، یقین داشته باشید حتی اگر خداوند با پنج میلیارد «ملائکة المردفین» حین دفاع و یا ملائکه‌ی صف‌شکن [مسومین] حین هجوم به شما یاری رساند،
بدانید، بدانید که یاری و پیروزی تنها از نزد خداوند است. همانا که ملائکه، بندگان خدا و از لشکریان الهی هستند که در دنیا و آخرت یاور مؤمنانند، آنان مانند شما بنده‌ی خدا هستند و خداوند آنان را تنها به عنوان بشارت و برای مطمئن کردن قلب‌های مؤمنان می‌فرستد تا بدانند خداوند با آنان است و پیروزی و یاری تنها از نزد خداوند عزیز و حکیم است. پس تنها به خدا تمسک جسته و به درگاه او دعا کنید، تنها خدا را بخوانید که او بهترین مولی و بهترین یاور است. اگر شما ملائکه‌ی صف‌شکن خداوند را که به محض هجومتان به دشمنان خدا و دشمنانتان، همراهتان حاضر می‌شوند، نمی‌بینید ولی مجرمان متجاوز وقتی توسط ملائکه گرفته شده و به سختی کشته می‌شوند، به چشم، ایشان را می‌بینند و من از راستگویانم.
و به نتانیاهو و سربازانش و تمام یاورانشان می‌گوییم:
همگی با [همین] خشمی که دارید بمیرید.
سبحان الله العظیم! چگونه است که می‌شنوم اولیای شیاطین در تدارک این هستند که معین کنند پس از شکست دادن سربازان جنبش حماس و جناح‌های مکرم مقاومت، چه کسی بر «غزّ‌ه‌ی مکرمه» حکومت خواهد کرد؟ عجبا از جماعت عرب و غیر عرب! چطور از روی غرور و تکبر و با اعتماد به نفس کامل به قدرتشان، چنین چیزی را می‌گویند؟! انگار آنها هستند که پیروز این نبرد را مشخص می‌کنند، آنان خداوند را آن‌گونه که باید، نشناخته‌‌اند. اما خداوند با متقیان است و نصر [یاری و پیروزی] از نزد خداوند عزیز و حکیم است، خداوند بسیار بالاتر و والاتر و پاک ومنزه است.
به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم اگر تمام شیاطین بشر با تمام قدرت و توان نظامیشان علیه لشکر «غزّه‌ی مکرمه» وارد عمل شوند، قادر به شکست آنان نیستند [چراکه] خداوند واحد قهار همراه آنان است و کسی قادر بر غلبه بر آنان نیست. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{إن يَنصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ ۖ وَإِن يَخْذُلْكُمْ فَمَن ذَا الَّذِي يَنصُرُكُم مِّن بَعْدِهِ ۗ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ ‎﴿١٦٠﴾‏} صدق الله العظيم [سورة ال عمران]
و این از سنت‌های الهی در کتاب است، این وعده‌ الهی به مجاهدانی است که در راه خدا از خود و دین حقشان دفاع می‌کنند. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{وَكَانَ حَقًّا عَلَيْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِينَ ‎﴿٤٧﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الروم].
آیا نمی‌دانید من، خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، قبلاً به حق فتوا داده‌ام: مردان پیرامون مسجد الاقصی، افراد صادق جنبش حماس و دیگر گرو‌ه‌های صادق مقاومت فلسطین هستند که به یاریشان شتافته‌اند. من آنان را به دوستی گرفته و یارشان هستم. آنها تنها کسانی هستند که منتظر بیعتشان نیستم چون با خدا بیعت کرده و دفاع از مسجد الاقصی را بر عهده گرفته‌اند. به همین دلیل بود که من چهارده سال پیش وفاداری و دوستی خود را با آنها اعلام کردم. اعلان کردم با هرکس که یاریشان دهد، دوست و با هرکس که دشمنشان باشد دشمن هستم. من برای تسلط بر عالم به آنان نیازی ندارم، بلکه چه بخواهید چه نخواهید، خداوند در شب عبور کوکب سقر با عذاب شدید خود مرا بر تمام عالمیان چیره خواهد کرد و درخواهید یافت که خداوند نور خود را کامل خواهد کرد ولو مجرمان از ظهور آن بیزار باشند.
با اینکه خداوند، با تمام لشکریان خود در ملکوت، بنده‌اش را یاری خواهد کرد،
ولی برای خدا شهادت می‌دهم، شهادتی که نزد پرورگارم برایم نوشته می‌شود: «همانا که نصر از جانب خداوند است و امر از نزد خداست و بازگشت امور به‌سوی خداوند است» خداوندی که از چشم‌های خیانت‌کار و رازهای پنهان در سینه‌ها آگاه است و او بهترین مولی و بهترین یاور است.
وسَلامٌ على المُرسَلين والحَمدُ لله ربِّ العالمين..
خلیفه‌ی خدا بر سراسر عالم [خشکی‌ها و دریاها] الإمام المهديّ ؛ ناصر محمد اليماني
======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 433546 من موضوع فَتوى الإمام المَهديّ في حَركة حَماس ..

- 6 -
الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
24 - ربيع الآخر - 1445 هـ
08 - 11 - 2023 مـ
04:33 صباحًا
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأم القُرى)

[لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=433455

نَصَرَ اللهُ جَيشَ المُؤمِنين لتَحرِيرِ فلسطين بِخَمسَةِ آلافٍ من المَلائكةِ مُسَوِّمِينَ ..

بِسْمِ الله الوَاحدِ القَهَّار؛ قاهِر الأشرار (الكوماندوز المُعَلَّمين) مِن الصَّهاينة ومِن مختلف أنحاء العالَمين بخمسة آلافٍ من الملائكة مُسَوِّمين أو يزيدون (كَما يشاء الله مِن جنوده) أشَد بأسًا وتنكيلًا بالمجرمين أولياء الشَّياطين في معركة غَزَّةِ المُكرَّمة وفي غيرها مِن معارك المُؤمنين؛ وعْدُ الله للمؤمنين الصَّابِرين المُجاهِدين بالحَقِّ عن أنفسهم ودينهم وأرضهم ومُقَدَّسات الله؛ إن الله لا يحب المُعتَدين، ولله جنود السَّماوات والأرض لنُصرة المُتَّقين على المُعتَدين؛ سُنّة الله في الأوَّلين وفي الآخرين؛ إنّا كذلك نجزي المُحسِنين في كُلِّ زمانٍ ومكانٍ؛ إن الله لا يخلف الميعاد، تصديقًا لقول الله تعالى: {بَلَىٰ ۚ إِن تَصْبِرُوا وَتَتَّقُوا وَيَأْتُوكُم مِّن فَوْرِهِمْ هَٰذَا يُمْدِدْكُمْ رَبُّكُم بِخَمْسَةِ آلَافٍ مِّنَ الْمَلَائِكَةِ مُسَوِّمِينَ ‎﴿١٢٥﴾‏ وَمَا جَعَلَهُ اللَّهُ إِلَّا بُشْرَىٰ لَكُمْ وَلِتَطْمَئِنَّ قُلُوبُكُم بِهِ ۗ وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِندِ اللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَكِيمِ ‎﴿١٢٦﴾‏ لِيَقْطَعَ طَرَفًا مِّنَ الَّذِينَ كَفَرُوا أَوْ يَكْبِتَهُمْ فَيَنقَلِبُوا خَائِبِينَ ‎﴿١٢٧﴾} صدق الله العظيم [سورة آل عمران].

واعلَموا يا معشَر جَيش المُؤمنين لتحرير فلسطين المُقَدَّسة يا طوفان المَسجِد الأقصَى، فاعلَموا عِلْم اليقين أنه لو يَمدّكم الله بخمسة مليار مِن الملائكة مُردِفين للدفاع أو مثلهم مُسوِّمين للاختراق حين الهجوم فاعلَموا ثم اعلَموا أنَّما النَّصر مِن عند الله، وأنَّما الملائكة عبيدٌ لله مِن جنود الله أولياءٌ للمُؤمنين في الحياة الدُّنيا وفي الآخرة (عَبيدٌ لله أمثالكم)، وما جعلهم الله إلَّا بُشرَى للمُؤمنين لتطمئن قلوبهم أنَّ الله معهم وأنَّما النَّصر مِن عند الله العزيز الحكيم، فاعتصموا بالله وحده وادعوا الله وحده نِعْم المَولَى ونِعْم النَّصير، ولو لَم تروا الملائكة المُسوِّمين الذين يحضرون معكم فَور الهجوم على أعداء الله وأعدائكم ولَكِنَّهم يرونهم (المُجرمون المُعتدون) رأي العين حين يأخذونهم ويُقَتِّلونَهم تَقتيلًا، وإنَّا لصادقون.

ونقول لنتنياهو وجنوده وأوليائهم أجمعين: موتوا بغيظكم أجمعين.

ويا سبحان الله العظيم! كيف أنّي أسمَع أولياء الشياطين يتدارسون مَن يحكم غَزَّة المُكرَّمة مِن بَعد قَهر جنود حركة حماس وفصائل المُقاومة المُكرمين؟! فيا للعجب يا معشر العَجَم والعرَب! كيف يقولون ذلك واثقين من أنفسهم تكبرًّا وغرورًا بقوَّتهم؟! وكأن النّصر من عند أنفسهم! وما قَدَرُوا الله حقّ قَدره، ولكن الله مع المُتَّقين والنَّصر مِن عند الله العزيز الحكيم، سبحانه وتعالى علوًا كبيرًا. وأقسم بالله الوَاحدِ القَهَّار لو اجتمع لجنود غَزَّةِ المُكرَّمة كافّة شياطين البشر بِكُلِّ وبكافَّة قوَّاتهم العسكريَّة لَما استطاعوا هزيمتهم ومعهم الله الوَاحدِ القَهَّار؛ فلا غالِب لهم، تصديقًا لقول الله تعالى:{إن يَنصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ ۖ وَإِن يَخْذُلْكُمْ فَمَن ذَا الَّذِي يَنصُرُكُم مِّن بَعْدِهِ ۗ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ ‎﴿١٦٠﴾‏} صدق الله العظيم [سورة ال عمران]، فَتِلك من سُنَن الله في الكِتاب؛ وَعْدٌ مِنه للمُجاهِدين في سبيل الله دِفاعًا عن أنفسهم وعن دينهم الحقّ تصديقًا لقول الله تعالى: {وَكَانَ حَقًّا عَلَيْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِينَ ‎﴿٤٧﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الروم].

أم لَم تعلموا أنّي خليفة الله المهديّ ناصِر مُحَمَّد اليمانيّ قد سبقت فتوانا بالحقّ أنَّ الرِّجال حَول المسجد الأقصى هُم الصَّادِقون مِن حَرَكة حَماس ومَن ناصرهم مِن فصائل المُقاومة الصادقين في فلسطين؟ واتَّخذتهم أولياء، وهُم الوحيدون الذين لم أنتظر منهم البيعة؛ كونهم مبايعين لله؛ حَمَلوا على عاتقهم الدِّفاع عن المسجد الأقصى، ولذلك أعلنت مُنذ أربع عشرة سنة ولائي لهم، وأعلنت أنّي خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أوالي مَن والاهم وأعادي مَن عاداهم، ولست بأسِفهم أن يُظهروني على العالمين؛ بل الله مَن سوف يُظهرني على كافّة البشر ببأسٍ من الله شديدٍ ليلة مرور كوكب سَقَر شئتم أم أبيتم، ولسوف تعلمون أنَّ الله مُتِمُّ نوره ولو كَرِه المُجرِمون ظهُوره.

ورغم أنَّ الله مُؤَيِّد عبده بِكافَّة جنوده في الملكوت ولَكِنّي أشهَد لله شِهادة تُكتَب لي عِند ربي: أنَّما النَّصر مِن عند الله، وأنَّ الأمر مِن عند الله وأنَّه إلى الله ترجع الأمور؛ يعلَم خائنة الأعيُن وما تُخفي الصُّدور نِعمْ المولى ونِعْم النَّصير.

وسَلامٌ على المُرسَلين والحَمدُ لله ربِّ العالمين..
خليفةُ اللهِ على العالَم بأسرِه (بَرّه وبَحره) الإمام المهديّ؛ ناصِر مُحَمَّد اليمانيّ.